Yhteystiedot

YHTEYSTIEDOT toimintakaudella 2018-2019

Puheenjohtaja
Heini Hukkanen,heini.hukkanen(ät)nakkila.fi
Puh. 041 5284 128
Varapuheenjohtaja
Riikka Kuusiniemi, riikka.kuusiniemi(ät)edupori.fi
Sihteeri
Mari Kaunisto, mari.kaunisto(ät)ulvila.fi
Rahastonhoitaja
Tarja Klemetti, tarja.klemetti(ät)winnova.fi
Facebook-vastaava
Susanna Hietanen, susanna.hietanen(ät)edupori.fi

Sari Piisi, sari.piisi(ät)edupori.fi
Juha Tontti, juha.tontti(ät)nakkila.fi